Skip to main content
Distinctive garden architecture  \  Specialist consultations & garden survey FREE OF CHARGE with the design drawings  \  Contact us

River Diamond - terasa

Tato realizace střešní terasy byla opravdu velmi zajímavá a příjemná spolupráce. Pro klidnou a ničím nerušenou relaxaci jsme pro obložení zvolili exotické dřevo spolu s menšími keři a jehličnany. Kvalitní travní koberec nám pomohl dosáhnout vytouženého výsledku skoro okamžitě.

Bublající vířivka v kombinaci s pražským panoramatem je takovou dominantou, která dokáže romantickou atmosféru jedině zpříjemnit. Jak jsme již avizovali na začátku, průběh celé realizace máme zdokumentovaný. Pro vás jsme vybrali pár zajímavých záběru, včetně fotografií původního stavu.

Vzhledem ke specifickým podmínkám, které jsou součástí všech střešních zahrad, jsme pečlivě vybírali nejen obkladový materiál, který je povrchově stálý, ale i zvolené rostliny. Vše musí být v souladu s požadavky statika a v harmonii s nízkým půdním profilem. Použitý obklad je z ojedinělého exotického stromu Massaranduba. Vysazené keře jsou převážně stále zelené a zajišťují tak celoroční diskrétnost. Množství okrasných trav dodává svým pohybem ve větru celému prostranství originální přírodní dynamiku.

RIVER-DIAMOND-25.jpgRIVER-DIAMOND-01.jpgRIVER-DIAMOND-02.jpgRIVER-DIAMOND-04.jpgRIVER-DIAMOND-05.jpgRIVER-DIAMOND-09.jpgRIVER-DIAMOND-11.jpgRIVER-DIAMOND-16.jpgRIVER-DIAMOND-17.jpgRIVER-DIAMOND-18.jpgRIVER-DIAMOND-19.jpgRIVER-DIAMOND-20.jpgRIVER-DIAMOND-21.jpgRIVER-DIAMOND-22.jpgRIVER-DIAMOND-23.jpgRIVER-DIAMOND-24.jpg