Skip to main content
Distinctive garden architecture  \  Specialist consultations & garden survey FREE OF CHARGE with the design drawings  \  Contact us

Ukázky našich realizací a projektů

Zelená terasa v Čelákovicích

Cílem této realizace bylo z neosobního betonového prostoru udělat místo, které bude lákat k příjemnému a pohodlnému posezení. Prodlouží obývací pokoj o další prostor, který lze v rámci bytu využívat. Výsledkem je kreativně navržená terasa, které dominují dřevěné prvky

Rodinný dům Hodkovičky - zahrada

Realizace této zahrady byla pro nás potěšením. Na přání majitele byla ve spolupráci s milým panem architektem vymyšlena zahrada, která citlivě ladí nejen s domem ale také s okolím. Jelikož šlo o rekonstrukci starého domu i zahrady, byla jedna z podmínek zachovat její původní ráz.

Řadový rodinný domek Nučice - zahrada

cílem návrhu této zahrady bylo zaujmout. Na malém prostoru vytvořit něco koncepčně zajímavého a zároveň praktického pro tamní bydlení. Plocha zahrady byla rozdělena do více dílčích částí, které jsou spolu vzájemně propojeny.

Rodinný dům Levín - zahrada

Návrh této zahrady byl náročný ve své komplexnosti. Respektuje zejména problematické umístění pozemku ve svahu a na jílovitém podloží. Tato zahrada kousek od Berouna vznikla během jednoho roku. Po náročných terénních úpravách a stavbách zídek přišly na řadu

Moderní rodinný dům Šestajovice - zahrada

K modernímu domu patří moderní zahrada! Na malé ploše se zrealizoval nápad vzdušné a nápadité zahrady. Z rostlinného sortimentu nemohou v této dynamické výsadbě chybět okrasné trávy, dlouho kvetoucí trvalky a vícekmenné keře Muchovníky.

Rodinný dům Kováry - zahrada

Tato zahrada vzniká již několikátým rokem a jednotlivé pasáže se realizují postupně. Je atypická svým umístě- ním ve svahu s kamenitým podložím. Musela být zde zajištěna ochrana proti sesuvu půdy a důkladný výběr rostlin, který bude respektovat místní suché podmínky.

Revitalizace zahrady - Praha

V Praze jsme se mohli podílet na údržbě a revitalizaci zahrady u významné prvorepublikové vily. S ohledem na umístění tohoto objektu a jeho blízkého okolí, jsme museli veškeré úpravy provádět maximálně citlivě, abychom nenarušili původní řešení zahrady.

Vila Roztoky u Prahy - zahrada

U této moderní vily v Roztokách u Prahy jsme realizovali kompletní zahradu - tzv. na klíč. Součástí návrhu byla i malá střešní zahrada. Práce jsme zahájili hrubými terénními úpravami, po kterých následovala realizace závlahového systému.

Rodinný dům Nučice - zahrada

Kromě vjezdové části se jednalo o kompletní rekonstrukci zahrady. Byl kladen důraz na jednoduchost, funkčnost a zajímavost. Zahrada je pojata spíše v moderním stylu, kde jsme využili možnosti terénních úprav. V zahradě se střídá několik materiálů.

Bytový dům Belgická - zahrada

Rekonstrukce zahrady ve vnitrobloku domu v Belgické ulici začala rozsáhlými přípravami. Nejprve bylo třeba odstranit staré a nevhodné dřeviny. Protože se jednalo o velmi starou zahradu, byl proveden dendrologický průzkum, který nám pomohl v další výsadbě.

Rodinný dům Hostivice - zahrada

Kompletní realizace zahrady u rodinného domu v Hostivicích byla velmi příjemnou zakázkou. Pro tuto realizaci jsme dle přání majitelů vypracovali kompletní studii a projekt s osazovacím plánem. V tomto členitém terénu jsme zhodnotili naše několikaleté zkušenosti.

Restaurace Na Marjánce - kaskády a terasa

Úprava okolí a realizace terasy restaurace Na Marjánce nás velmi potěšila. Vzhledem k velkému množství vodáků, kteří navštěvují tuto vyhlášenou restauraci, jsme na přání majitelů upravili břeh a přilehlý svah u řeky Sázavy, která je v letních měsících plně obsazena.

Rodinný dům Slaný - zahrada

Tuto menší zahrádku řadového domu ve městě Slaný jsme realizovali velmi rychle. Do velikosti této zahrady jsme použili stromy menšího vzrůstu vhodné zejména do malých zahrad. Stromové patro doplňují keře menšího i většího vzrůstu v citlivé kombinaci s trávami a květinami.

Bytový dům Strašnice - lodžie

Mezi naše realizace patří nejen zahrady, terasy a parky, ale i malé lodžie běžných bytových domů. Tuto lodžii si majitel přál komponovat do japonského stylu, stejně tak jako celý interiér bytu. Vybírali jsme pečlivě nejen vhodné truhlíky, ale i rostliny nenáročné na údržbu.

Areál Modřany - celoroční údržba

Pro celosvětově známou společnost se sídlem v Praze zajišťujeme celoroční údržbu přilehlého okolí budovy společnosti a jejích teras. Jedná se o kompletní a pravidelnou údržbu zeleně a reprezentativních prostor společnosti.

River Diamond - terasa

Tato realizace střešní terasy byla opravdu velmi zajímavá a příjemná spolupráce. Pro klidnou a ničím nerušenou relaxaci jsme pro obložení zvolili exotické dřevo spolu s menšími keři a jehličnany. Kvalitní travní koberec nám pomohl dosáhnout vytouženého výsledku skoro okamžitě.

Bytový dům Harfa - terasa

Rekonstrukce malé terasy je pro nás samozřejmě také radostí! Klient nás oslovil s jasnou představou. Na základě našich zkušeností jsme mu doporučili, jakými trávami a okrasnými keři terasu osadíme. Hlavním kritériem byla "minimální údržba".

Rodinný dům Roztoky u Prahy - zahrada

Rozsahem této zakázky byla většinová rekonstrukce zahrady. Po důkladném zmapování a zaměření terénu jsme na základě skic a projektu započali přípravné práce. Všechny činnosti probíhali podle domluveného plánu a na základě vypracovaného projektu.

Studie a osazovací plány

Rádi bychom vám níže představili některé z našich studií, projektů, detailních záběrů realizací či osazovacích plánů. Vzhledem k tomu, že se snažíme pružně reagovat na požadavky našich klientů, vznikají některé návrhy velmi rychle.