O KAORI

„Mojí velkou vášní je cestování. Ráda zkoumám přírodu a kulturu lidí i míst. Pozoruji jejich přirozenosti i zvláštnosti. Naučilo mne to chápat různorodost a individualitu potřeb lidí, opravdovou důležitost přírody, krajiny a zahrad. Zahradní design je pro mne taková malá psychologie. Je to o porozumění, o pozorování a naslouchání. Také mám možnost se kreativně vyjádřit, dělat místa užitečnější a krásnější. A to vše dohromady mě opravdu baví.“

Ing. Kristýna Květoňová

       Vede celkovou práci studia. Navrhovat a realizovat projekty začala před více než osmnácti lety a od počátku bylo její kreativní vizí tvořit výjimečné zahrady s důrazem na originální koncepční řešení prostoru v návaznosti na dům i okolní krajinu. Vnímá zahrady jako další prostory k životu, kde se lidé mohou setkávat, hrát si, relaxovat a měnit náš život k lepšímu.

Kaorigarden, s.r.o.

       Jsme studio zahradního designu se sídlem v Praze na Vinohradech, avšak s působností po celé České republice.

       Svým klientům nabízíme komplexní služby v zahradním oboru, od prvotních nápadů až po zrealizování a péči o dokončené zahrady. Pracujeme na řadě zajímavých projektů od malých až po velké plochy. Vytváříme zahrady ve městech, na vesnicích i v krajině.
       Abychom přivedli návrhy k životu, spolupracujeme s architekty, inženýry, stavbyvedoucími, prověřenými řemeslníky a ostatními neméně důležitými dodavateli. Následujeme principy udržitelnosti a klimatické odolnosti. Naše zahrady jsou navrženy dlouhodobě a my doufáme, že budou svou hodnotu zvyšovat a ve zkoušce času obstojí.

       Realizovat a pečovat o zahrady je především o týmové práci, o spolehlivých lidech s požadovanými dovednostmi a chutí být součástí společného cíle. Věříme, že takový tým jsme.